Стіл "Робі" — це ідеальне поєднання природної краси, надійності та сучасного дизайну. Виготовлений з натурального дерева, цей стіл стане гармонійним акцентом у вашому інтер’єрі, додаючи йому тепла та затишку.
Характеристики:
-
Матеріал: масив натурального дерева (дуб або ясен/)
-
Поверхня: ретельно відшліфована та покрита екологічним маслом або лаком
-
Розміри:
Варіант 1 (Нерозкладний)
1100х100мм -
Варіант 2 (Розкладний)
1100(1600)*1100ммВставка з двох частин 1100*500 (зберігається всередині столу)
Варіанат 3 (Розкладний)
1100(2100)*1100мм
Вставка суцільна 1100*500 зберігається окремо
Переваги:
-
Висока міцність і довговічність
-
Універсальний дизайн, який пасує до будь-якого стилю — від класики до мінімалізму
-
Кожен виріб має унікальну текстуру дерева
-
Екологічно чисті матеріали та покриття
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wood Art Ukraine |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Нестандартный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной, не раскладной, раскладной, стол раздвижной |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 1100 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Толщина столешницы | 22 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Царговый пояс стола | массив дерева |
| Фасады | натуральное дерево |
- Цена: от 12 900 ₴








