Стілець "Чілл" виробляеться з натурального дерева ясень або дуб. Стілець Можна замовити як в натуральному кольори так і тонований в іншому кольори. Можна також обрати іншу обивку (Тканина або Шкірзам)
Сучасній дизайн стільця дозволяє використати як в кухонної так і обідній зоні.
Стілець Дуже зручний, та виготовлений враховуючи міжнародні стандарти що встановлені ідеальної конструкції.
Стілець підходить для ресторанів та Кафе
Сучасній дизайн стільця дозволяє використати як в кухонної так і обідній зоні.
Стілець Дуже зручний, та виготовлений враховуючи міжнародні стандарти що встановлені ідеальної конструкції.
Стілець підходить для ресторанів та Кафе
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Производитель | Wood Art Ukraine |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 545 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Высота | 800 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 750 ₴









Отправка с 13 июня 2026