Стілець "Таллін" виробляеться з натурального дерева ясень або дуб. Стілець Можна замовити як в натуральному кольори так і тонований в іншому кольори. Можна також обрати іншу обивку (Тканина або Шкірзам)
Сучасній дизайн стільця дозволяє використати як в кухонної так і обідній зоні.
Стілець Дуже зручний, та виготовлений враховуючи міжнародні стандарти що встановлені ідеальної конструкції.
Сучасній дизайн стільця дозволяє використати як в кухонної так і обідній зоні.
Стілець Дуже зручний, та виготовлений враховуючи міжнародні стандарти що встановлені ідеальної конструкції.
Матеріал - дуб, ясен
М'які сидіння та спинка
Колір оздоблення на вибір
Гарантія 18 міс.
Висота каркаса 880 мм
Висота до верхньої точки сидіння - 460 мм
Глибина - 550 мм
Ширина 440 мм
Вага 6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Производитель | Wood Art Ukraine |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральная кожа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 880 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴






