Варде
Матеріал - дуб, ясен. Спинка та сидіння - гнутоклеєні фанерні
М'які сидіння та спинка
Колір оздоблення (для ясеневого каркасу - чорний, білий, венге, Ral 1013) та тканини на вибір
Гарантія - 18 міс.
Висота каркаса - 860 мм
Висота до верхньої точки сидіння - 480 мм
Глибина - 500 мм
Ширина - 430 мм
Вага - 6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Производитель | Wood Art Ukraine |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 860 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 250 ₴











